همشهری
همشهری

سیاست حفظ حریم خصوصی و اطلاعات کاربران

مقدمه

در بیانیه پیمان رازداری «senfniaz.com» به شما اعلام می‌کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این وب سایت در اختیارمان قرار می‌دهید، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت می‌کنیم. ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم. اگر در هنگام استفاده از این وب سایت، از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت شما را آشکار کند، می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانایی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت. ممکن است ما تغییراتی در این بیانیه بدهیم. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه پیمان رازداری ما مطلع شوید.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

اطلاعاتی که ما گردآوردی می‌کنیم جهت بهبود وبسایت و ارائه خدمات بهتر به تمام کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما اطلاعات را از دو روش زیر گردآوری می‌کنیم:

 •  اطلاعاتی که شما به ما می‌دهید. ما هر اطلاعاتی که شما در قسمت‌های مختلف سرویس وارد می‌کنید را ذخیره می‌کنیم. این اطلاعات شامل موارد زیر است:
  • شماره تماسی که در هنگام ثبت نام در سرویس در اختیار ما قرار داده می شود. همچنین اگر در صفحه پروفایل حساب کاربری خود، اطلاعات تکمیلی از قبیل نام و نام خانوادگی و ایمیل و شهر محل سکونت را وارد کنید. بعضی از این اطلاعات مانند نام کسب و کار شما و آدرس کسب و کار شما) برای همه قابل مشاهده خواهد بود.
  •  اطلاعاتی که در هنگام اضافه کردن یا ویرایش کردن یک کسب و کار در اختیار ما می‌گذارید.
  •  انجام جستجو در سایت، مشاهده صفحه پروفایل یک کسب و کار، ارسال عکس، ثبت نظر، اضافه کردن یک کسب و کار به لیست علاقه‌مندی‌ها، ارسال گزارش و سایر فعالیت‌هایی که در سرویس وبسایت انجام می‌دهید.
 •  اطلاعاتی که هنگام استفاده شما از سرویس ما جمع آوری می‌شود. هنگام استفاده شما از وبسایت، ما اطلاعاتی را به صورت خودکار گردآوری و ذخیره می‌کنیم. این اطلاعات شامل موارد زیر خواهد بود:
  • صفحات بازدید شده توسط شما
  • آدرس آی پی (IP) شما
  • مشخصات مرورگر (browser) شما

اطلاعاتی که شما در همشهری به اشتراک گذاشته‏ اید

هرگونه اطلاعات نظیر شماره تماس، فکس، آدرس شبکه های اجتماعی، وبسایت و آدرس کسب و کار شما در صورتی قابل مشاهده برای دیگران است که خودتان به اشتراک گذاشته باشید. و قابل ذکر است که اطلاعات جمع آوری شده کاربران در هاست ما ذخیره می شود و همچنین صنف نیاز (همشهری) متعهد می شود اطلاعات کاربران را به هیچ ارگان و یا اشخاصی نمی دهد و نمی فروشد. همچنین صنف نیاز (همشهری) متعهد می شود اطلاعات شخصی کاربر (ایمیل و شماره تلفن) نزد ما محفوظ است و به هیچ عنوان از آن ها سوء استفاده نخواهد شد و یا در اختیار اشخاص یا سازمان خصوصی یا دولتی قرار نخواهد گرفت.

بازاریابی

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب توافق صریح شما، به شخص ثالثی جهت به کارگیری در اهداف بازاریابی آنها نمی‏ فروشیم یا اجاره نمی‏ دهیم.

اطلاعات ارائه شده از کسب و کارها

اطلاعات ارائه شده از کسب و کارها از قبیل نام، صنف، آدرس و تلفن و سایر اطلاعات عمومی که از کسب و کارها در این سایت ارائه می شود صرفاً جنبه اطلاع رسانی داشته و در راستای ایجاد بستری برای دسترسی راحتتر شهروندان به اطلاعات عمومی کسب و کارها و سایر مشاغل خدماتی، درمانی ارائه می گردد.

بدیهی است که اطمینان حاصل نمودن از مجوز ها و صلاحیت هرکدام از کسب و کارها و مشاغل مندرج در سایت به عهده کاربران محترم می باشد و وبسایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات و یا کمبود ها و کمی و کاستی های اطلاعات مشاغل مندرج در سایت چه از نظر دارا بودن مجوزهای قانونی و چه از نظر عرفی نخواهد داشت.

 اقدامات امنیتی

اطلاعات شما در سرورهای ما که در مناطق گوناگون جغرافیایی قرار دارد، ذخیره شده است. اطلاعات شما برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می‏ شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش‏ها و ابزار متعددی (رمز گذاری، پسووردها، امنیت فیزیکی و غیره) برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها استفاده می‏ شود.  بسیاری از خدمات همشهری با SSL رمزگذاری شده اند و از پروتکل های https استفاده می کند و با خیال راحت تراکنش خود را انجام دهید. هزینه ها اشترک یکساله برای کسبه و اصناف 50000 تومان، نربان کردن آگهی یکسال 50000 تومان، ویژه کردن آگهی یکسال 70000 تومان می باشد.